Menü


En Önemli Yatırımımız; işinde uzman insan kaynağı yatırımımız

Hastane Yönetimi, Uluslararası Pazarlama ve Operasyonlar, Turizm ve Seyahat, Sağlık Sigortaları, Yurtiçi ve Yurtdışı Asistans alanlarında sektörün en uzmanlarının çözüm ortaklarımızın ihtiyaçlarını önceden bilen ekipler

ENAmedi

Danışmanlık

Uluslararası Sigortacılık ve Asistans, Turizm, Hastane Yönetimi, Uluslararası İş Geliştirme/ Pazarlama / Operasyon, Sosyal Medya Yönetimi, gibi birçok alandaki 30 yıllık sektörel tecrübemizi tüm paydaşlarımıza aktarmak üzerine 2022 yılında kurulmuştur.

Tedavi ve Hizmet Sürecimiz

İletişim

Saç Ekimi ve Tedaviniz ile ilgili deneyimli ve uzman danışmanlarımızdan 7/24 bilgi alabilirsiniz. En iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek için, tüm sorularınızı özenle yanıtlarız. Gelmeden önce saç ekimine uygunluğunuzun bilgisini veriyoruz.

Transfer

Yurt dışından veya yurt içinden gelen misafirlerimizi havalimanında / terminalde güler yüzlü personelimiz ile karşılıyoruz. Rahat bir konaklama için VIP araçlarımız ile 5 yıldızlı otellerine ulaştırıyoruz.

Konaklama

5 yıldızlı otellerde misafirlerimizin ön planda tutarak konaklamasınız sağlıyoruz. Ailesi ile gelen misafirlerimize SUIT oda imkanıda sağlıyoruz.

Konsültasyon

Operasyon öncesinde anlaşmalı hastanelerimizde alanlarında uzman doktorlarımız tarafından gerekli tetkik ve analizler yaptırıp sizin için en uygun prosedür belirlenir ve operasyon planlaması yapılır.

Operasyon

Operasyon günü geldiğinde VIP aracımız ile otelinizden alıp hastaneye transferinizi sağlıyoruz. Uzman Doktorlarımız tarafından güvenli bir ortamda saç ekimi veya tedavinizin gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Dönüş

Saç ekimi / Saç Tedavi işleminiz ve gerekli kontrolleriniz yapılıp süreciniz tamamlandıktan sonra VIP aracımız ile havalimanına transferinizi gerçekleştirip evinize güvenle ulaşmanızı sağlıyoruz.

KURUMSAL İLETİŞİM, MEDYA PR DANIŞMANLIĞI

Kurumsal İtibar Yönetimi Lider / CEO İletişimi Kriz yönetimi Gündem Yönetimi İç İletişim Kurumsal Sponsorluklar Etkinlik Yönetimi Medya İlişkileri KSS (Kurumsal Sosyal Sorumluluk) Kurumsal Kimlik Kurumsal İletişim Başlığı Altında Görülebilen Diğer Fonksiyonlar Pazarlama İletişimi Spor-Sanat Faaliyetleri Yönetimi (Şirkete özel) Sürdürülebilirlik iletişimi

WEB TASARIM YAZILIM VE SEO DANIŞMANLIĞI

  • Web Tasarımı, Yazılım
  • VIP Seo ve Ek Dil Desteği
  • Sosyal Medya Planlaması ve Yönetimi
  • Digital Reklam İçerik,
  • Reklam ve Mobil Analizi
  • Web Hosting
  • Internet Danışmanlığı
  • Sunucu ve E-mail Hizmeti

Ziraat Bankası - Enamedi Sağlık Turizmi Tic. Ltd. Şti.

TR 70 0001 0021 2797 5670 3950 01