Menü


Medical Park Hastaneler Grubu

(MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.)

Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri, 1993 yılından bu yana ülkemizin 12 ilinde 21 hastanesi ile Alanında uzman çalışanları, hasta odaklı üstün hizmet anlayışı ve multidisipliner çalışmayı bir araya getiren Medical Park Hastaneleri olarak; ABD kökenli Joint Commission International (JCI) akreditasyonu ile belgelendirilmiş üç hastanesi ile kaliteli tanı ve tedavi hizmetlerinde çözüm ortağımız.

İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi

İAÜ Hastanesi akademik hekim kadrosu, teknolojik alt yapısı, ayrıcalıkları ve sunduğu hizmet kalitesi ile bölgesinin sağlık alanındaki alışkanlıklarını değiştiriyor. İstanbul’daki ilk VM olma özelliği taşıyan hastane, 51.000 m2 alanda 300 yatak kapasitesi, 13 ameliyathane ve 92 poliklinik ile tam teşekküllü olarak hizmet veriyor.

Tüm branşları barındıran bir üniversite hastanesi olan İAÜ Hastanesi sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimsiyor. Uluslararası kalitede hizmet veren olan hastane; kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, obezite cerrahisi, onkoloji gibi branşlarda ön plandadır.

Medicana Sağlık Grubu

1992 yılında hizmet vermeye başlayan Medicana Sağlık Grubu Türkiye genelinde 7 ilde 12 hastane ve 1 tıp merkezi ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır. Onkoloji, Onkolojik Cerrahi, Organ Nakli, Kemik İliği Nakli, Beyin Cerrahisi, Tüp Bebek, Genetik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Obezite Cerrahisi Medicana Sağlık Grubu bünyesinde yer alan branşlardan bazılarıdır.

Medicana Sağlık Grubu, multidisipliner branş yapısı; alanında uzman, deneyimli hekim, hemşire ve sağlık çalışanı kadrosuyla, Türkiye’den ve dünyanın çeşitli coğrafyalarından yılda 2,5 milyonu aşkın hastaya, dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Memorial Sağlık Grubu

2000 yılından bu yana, Memorial Sağlık Grubu, İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 11 hastane, 2 tıp merkezi ve 1 wellness merkezi ile hizmet vermektedir.

Memorial Hastanesi, JCI (Joint Commission International) Akreditasyon Kalite Belgesi almaya hak kazanan Türkiye'de ilk, Dünyada 21. hastanedir.

Tüp Bebek, Genetik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Organ Nakli, Onkoloji, Beyin Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Göz Hastalıkları gibi bölümleri ile uluslararası üne sahip olan Memorial; diğer Cerrahi Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı, Çocuk Sağlığı, Robotik Cerrahi, İnme, Kemik İliği Nakli gibi branşlarda referans merkezidir.